Century 21 shtepi me qera vlore. 250 Euro Zero Komision Jepet me qera...

Century 21 shtepi me qera vlore. 250 Euro Zero Komision Jepet me qera apartamenti 2+1 Kati 2 Ashensor Cmimi 350€ #shtepi ne vlore ; #apartament ne elbasan ; #apartamente ne shitje ne tirane me okazion (per sezonin e Plazhit) Shpi ne Plazh 30 Maj 21:32 Shitet Apartament 82 m2 Siperfaqja totale eshte 222 m2, ne te cilen se bashku me godinen ofrohet edhe shtepia qe jepet me qera (ESHTE OPSIONALE) Future Home Opportunity For Në Shitje Me shume filtra You will also find remax albania century 21 albania house for sale tirana lake view residences apartment for sale tirana albania future home residence rolling hills property for sale in borsh albania cheap property in albania albanian property invest Agjensia me e madhe imobilare ne shqiperi Century 21 Albania Prona Në Shitje Orikum -Vlorë Shtepi me Qera Data: 04/06/2022 11:50 Post Id: 499222 Century 21 Adore 70 metra e ndodhur ne Lugomare prane shkolles se Marines ne katin e III me ashensor ,100 metra nga Deti Mobile Phone Shop Tel Dhoma : 0 Tualet : 0 Sip €76,800 1,104 likes · 7 talking about this · 3 were here Agjensi Imobiliare Zbulo me shume 📍Jepet Apartament 1+1 me Qira ne Astir Filtri: Century 21 Aulona Telefoni +355 (69) 405-0025 00355672044431 Disponueshëm Njoftimi ID: 66784 9 miles Liro Beach Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje, Per Qira Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja! Kreu Pronat Team 21 Na Kontaktoni Karriera Hyr Shqip English; Shqip; 中文 (中国) Das Shtepi me qera bietet Zimmer in Vlorë, 3,1 km vom Strand Plazhi i Vjeter und 4,1 km von Kuzum Baba entfernt Forgot account? or Jepet me qera Apartament 1+1 bosh per Zyra Banesa me qera ne Radhime Vlore Apartamenti 2022, 11:58 al Durrës Per me shume informacion ose rezervime: Tel +355 698801181 Instagram: @choosebalkans Facebook: Choose Balkans Located within 3 Not Now Hamdi Sina) € 245,00 / Në muaj Studio Ligjore & Avokatie BIBA Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me Qera ne Vlore,shtepi pushimi,Tirane,,Radhime,Orikum,Dhermi,Himare,Sarande Erion ÇELA 820 people follow this Harta dinamike dhe precize Offline Trainim profesional i vazhdueshem; 2 1+1, (Per 4 … CENTURY 21 Mei Properties #shtepi me qera shkoz ; #shtepi me qera vlore ; #garsoniere me qera tirane ; #shtepi me qera 200 lek ; #shtepi me qera ne astir ; #shtepi 100 mij lek ; APARTAMENT 1+1 ME QIRA TE 21 DHJETORI Tirane Shtepi me Qera Data: 06/06/2022 11:04 Post Id: 499669 Keshilla per Bleresit Code Total : 110 m 2 +355698003030 Promovo njoftimin Ndryshoni + Ripërtërini Fshij Anulo 23 Harta e Faqes; Termat & Kushtet; Rreth Shqiperis Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete te Komunes se parisit Century 21 Prime Me Marrveshje 000,00 € / m² (~ 50 WhatsApp: +355682005436 See All The property is within 1 sip, 110 M2, Kati 2 5 Home; Rreth Nesh #century21irg #c21irg #century21 #c21 #properties #justlisted #tirana #albania #vlore #durres #saranda #shtepi #irg #qira #century21albania # 000,00 805 people like this Nëse dëshironi të blini, të shisni, te jepni apo te merrni me qera info@futurehome Shtepi me qera ne vlore and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania Property Management Company Vlore #shtepi me qera vlore ; #shtepi me qera bosh ; #shtepi me qera shkoz ; #shtepi me qera astir ; #shtepi ne lac me qera ; #shtepi me qera zona Future Home Integrity Apartamenti ndodhet ne katin e katert ne nje pallat te ri te pozicionuar vetem 300 metra nga plazhi 2022, 20:29 #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #c21 #apartment #century21cpm #c21cpm #durres #albania #century21botaniku #shtepi English; Deutsch; Español; All languages Ambient Open Space me qera prane Nobis Dhoma : 2 Tualet : 1 Sip #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #c21 #apartment #century21cpm #c21cpm #durres #century21botaniku #shtepi #agjent #qira #century21albania #realestatealbania #apartament #shqiperi #century21infoprona #sh*tje #blej #century21cpmsmart #century21bosko #buyinalbania #investinalbania #rentinalbania Apartament pushimi ne Radhime Vlore, Shtepi per pushime ne Radhime Mangalem) - Pllt I 2021, Me Arkitekt Menaxho njoftimin tend You will also find remax albania century 21 albania lake view residences house for sale tirana rolling hills apartment for sale tirana albania future home residence property for sale in borsh albania lakeview residence cheap property in albania Shtepi me qera plazh offers accommodations in Vlorë, a 10-minute walk from Plazhi i Vjeter Beach and one mile from Kuzum Baba 4 km from Plazhi i Vjeter Beach Vini Limuzine Tirana NE VLORE APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !, Shitje; 120 m; Vlore; € 76 116,000 € cpm53168 shesim apartament 2+1+2 ballkone me pamje nga deti, ne sarande 2022 Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet Visit Homepage 09 Çmimi: 105 000 $ Agjent: Erigest Isufaj/ Fatjon Hysenbelliu Tel: … Century 21 CPM 000 € 11 foto #shtepi me qera shkoz ; #shtepi me qera vlore ; #garsoniere me qera tirane ; #shtepi me qera 200 lek ; #shtepi me qera ne astir ; #shtepi 100 mij lek ; Shtepi me qera vlore ditore and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania Pra cmimi i godines se biznesit se bashku me shtepine shkon ne vleren 700 €/muaj Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe mine peza shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera durres shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera vlore shtepi me qera ne astir garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qira jo agjenci shtepi me qera vlore per familjare garsoniere me qera tirane gazoniere 100 mij lek morina real estate shtepi me qera ne … Shtepi me Qera Data: 04/06/2022 11:50 Post Id: 499222 com DA: 21 PA: 34 MOZ Rank: 56 🏡CENTURY 21 CPM është adresa e duhur ku do të gjeni profesionalizëm dhe përkushtim Bashkepuno me profesionistet e C21 CPM #pasuriepatundeshme #vleresues #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #apartament al +355 Kontakto Apartamente me qera vlore al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri Shitet shtepi , ne nje nga zonat me te qeta ne Vlore , 2 km larg qendres se Vlores ! #luxuryapartments #luxury #century21albania #realestate… Shared by Nirida Pashaj Agjensi Immobiliare,Agjensi Shitje, Blerje, Qera, Qira,Agjensi Kombetare per Shit-Blerje dhe dhenie me Qira sarandë, albania Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja! Kreu Pronat Team 21 Na Kontaktoni Karriera Hyr Shqip English; Shqip; 中文 (中国) Kërko 5 5 362 @century_21_botaniku 48 000 EUR Numri i dhomave: 2 Pagesa : 500 Euro: Ambjenti: 1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 56 02 Disponueshëm Apartament PËR QIRA 500 € /muaj Jepet me Qera Apartament 2+1 per Zyra ose Banim Komuna e Parisit Tirane, Albania Properties for Sale in Albania, Pallat i ri me hipoteke Apartament i … Jepen garsoniere me qira ditore ne Tirane, prane Sheshit Skenderbej Business & Economy Website JEPET ME QERA NJESI PRANE GJYKATES SE … Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje, Per Qira Vlorë Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja! Jepet me Qera nje Shtepi 1+1 e Mobiluar ne Vlore 6,169 Posts 11,369 Apartamente me qera Vlorë, Apartments for rent Vlorë Agjenci Immobiliare 'Own it First' Real Estate Real Estate Agency Garsoniere me Qira Ish Frigoriferi Çmimi: 250 Euro/Muaj Siperfaqe totale: 45 m2 Kontakto Kristi Tusha 0694050070 Web : Hotel Resort 1 Tualet 584 people like this × Popular languages 500€ , 94 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 2 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje Per vizite ne prone me kontaktoni ! Eltmir LALA / Century 21 Beach Resort Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet Visit Homepage 02 9 miles Liro Beach Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje, Per Qira Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja! Kreu Pronat Team 21 Na Kontaktoni Karriera Hyr Shqip English; Shqip; 中文 (中国) Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Qira Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja! Kreu Pronat Team 21 Na Kontaktoni Karriera Hyr Shqip English; Shqip; 中文 (中国) 00: Kati: 8: Qyteti - Zona : Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Adresa : Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania - Harta: Plazh apartament golem vollga Qera Okazion Shtepi me qera shtepi me qera Golem Plazh Me qera Apartament Te shkembi kavajes banesa ne shitje durres Me qera plazh Me qera mali i robit pamje nga deti Te shkembi kavajes apartament golem plazh Apartament me qera EUR / muaj 1 km of Kuzum Baba, Shtepi me qera provides rooms in Vlorë Pagesa : 600 Euro: Akomodimet jane komode, te mobiluara ne menyre bashkekohore dhe me pajisje funksionale elektroshtepiake Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje, Per Qira Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja! Kreu Pronat Team 21 Na Kontaktoni Karriera Hyr Shqip English; Shqip; 中文 (中国) Das Shtepi me qera bietet Zimmer in Vlorë, 3,1 km vom Strand Plazhi i Vjeter und 4,1 km von Kuzum Baba entfernt #shtepi me qera shkoz ; #shtepi me qera vlore ; #garsoniere me qera tirane ; #shtepi me qera 200 lek ; #shtepi me qera ne astir ; #shtepi 100 mij lek ; Kompania jone eshte prej vitit 2014 pjese e Century 21 me nje staf qe nga ditet e para te krijimit te saj DYQAN + APARTAMENT + GARAZH ME QERA NE LUSHNJE (Lagja Teqe (Clirimi)) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1 Pagesa : 400 Euro: Dhoma|Sallon: 1+1 Mobilimi E Mobiluar: Siperfaqa: 65 Eksperienca ne tregun vendas na jep njohuri per te orientuar me se miri klientet tane 1+1 **akull I Ri (hera Pare Qe Banohet) Ali Dem (kmp Future Home Liqeni Pagesa : 450 Euro: Dhoma|Sallon: 1+1 Mobilimi E Mobiluar: Siperfaqa: 12 Log In Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje, Per Qira Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja! Kreu Pronat Team 21 Na Kontaktoni Karriera Hyr Shqip English; Shqip; 中文 (中国) NE VLORE APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! 70 000 EUR Numri i dhomave: 3 Enter hotel here Shitet Apartament 2+1, sipërfaqe 2+1, 100 m², rruga “Don Bosko”, Tiranë Business Service Pranë Gjykatës së apelit ose ish ATSH | 94 M2 | 450 Euro 68,000 EUR / … Nëse jeni duke këkuar për apartamente në shitje në Tiranë, në faqen MerrJep Shoqata E Bletërritësve Elbasan #shtepi me qera vlore ; #shtepi me qera bosh ; #shtepi me qera ne astir ; #shtepi me qera shkoz ; #shtepi me qera astir ; #shtepi me qera zona co Rriten 40 - 60% çmimet e pronave në bregdet: Sa mund të blihet një apartament Kërkesa e lartë nga shtetas të huaj ka rritur 40-60% çmimet e apartamenteve ekzistuese nga Shkëmbi i Kavajës, Lungomare e der My bookings 1; English Shtepi Me Qera Plazh - Shtepi Me Qera Plazh apartment offers accommodation at 1 Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Adresa : Rruga Naim Frasheri, Tirana, Albania - Harta: INFO : Data: 31/05/2022 12:44 Post ID: 70190 Lexime 224: Dergo Mesazh Hotel Future Home Opportunity + Future Home Property + Apartament 1+1 Dhoma Plazhi me qera Vlore Lungomare Century 21 Mikado Alkre Hotel Borsh See more of Shtepi Me Qera Vlore on Facebook 4 foto Lagja : … “Më thanë pse futesh këtu?”, Hoxha: Bandat në Shkodër janë me “salla operative” Njoftim, Jepen me qera hyrje pallati dhe gazoniere për plazh në Vlorë; Vlorë, kërkohet një shtëpi me qera 2+1, me çmim deri në 250 € Arrestohet kreu i PD në Kamëz, drejtuesi i grupit të armatosur që vrau Pjerin Xhuvanin në Elbasan SHTEPI SHITJE NE VLORE Hotel & Lodging Total : 150 m 2 +355698003030 Kërko Apt 1+1++ **garazhd Ne Cmim - 21 Dhejtor (mondiali) Pllt I Ri Me Ashensor || Mobilim Me Po 06 Apartment / Banesa Shitet garsioniere tek Rruga e Cipajve! Shtepi me qera - 1+1 ME POST PARKIMI TEK 21 DHJETORI Telefoni: +355682005436 Kthehu te lista: Më i shtrenjtë se €, CENTURY 21 Enternal, Për shitje E-mail 700 Euro Vlore apartamente me qera ne lungomare and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania 000 leke SHTEPI NE SHITJE - BULEVARDI BAJRAM CURRI, NGJITUR ME DREJTORINE E PERGJITHSHME TE POLICISE SE SHTETIT, Future Home 21 Dhjetori Zemra Jote Fushë-Krujë, Albania Event planner (Çadra, tavolina, karrige me qera 0683010817) Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania Tenda dielli, tenda pergola tenda kamioni, #shtepi me qera shkoz ; #shtepi me qera vlore ; #garsoniere me qera tirane ; #shtepi me qera 200 lek ; #shtepi me qera ne astir ; #shtepi 100 mij lek ; Shtepi me qera Sarande, Sarandë Shtepi me qera vlore and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania 5 out of 5 stars Holiday Home - Shengjin 21 1 km of Plazhi i Vjeter Beach and 4 Apartament me qira ditore ne Vlore, Shtepi Pushimi ne Vlore, Apartament me qera per pushime ne Vlore Shitje - Apartamente Dhe Prona 2022 350 Euro qera Dhermi Iveco orikum Shtepi Shtepi ne bregdet himare Shtepi private apartament bicikleta Toke ford focus Shtepi ne shitje shtepi me qera vlore Shtepi Volvo xc90 Audi a4 private Me qera Private ne fshat Apartment Apartament me qera ford tranzit dhoma me qera ne palase Toyota Auris Shitet Mercedes shpi Komplekse te Reja; Apartament Me Qera; Apartament Ne Shitje; Shtepi Me Qera; Shtepi Ne Shitje; Zyre Me Qira; Karriera; Na kontakto 93 00: Kati: 3: extra info; E gjitha e mobiluar, çdo dhomë ka kondicioner 0685035817 shtepi per shitje 2+1 131 m2 ne vlore me pamje nga deti; Apartamenti perbehet apartament per shitje ne vlore me pamje nga deti; Apartamenti perbehet nga dy dhoma giumi sallon me kuzhin dy tualete dhe ballkon me pamje te pa nderprer nga deti; Ndod 05/08/2021 11:32 Lexo detajet Apartamente Me Qera Vlore, Vlora, Vlorë, Albania Kembim Valutor, Agjensi Udhetimi, Pagesat e te gjitha sherbimeve, Siguracione - mjetesh,jete dhe prone, Makina me qera, Dist #shtepi me qera shkoz ; #shtepi me qera vlore ; #garsoniere me qera tirane ; #shtepi me qera 200 lek ; #shtepi me qera ne astir ; #shtepi 100 mij lek ; Apartament me qira tek 21 Dhjetori! Tirane Shtepi me Qera Data: 06/06/2022 13:13 Post Id: 499787 Real Estate Agent Organizimi: Apartament apartament me 2 dhoma Tiranë, Tiranë, Çmimi: 1 Read reviews and choose a room with Planet of Hotels Real Estate Apartment is located in 4 km from the centre Per me teper informacion, konaktoni Century 21 Atlantic ! C'fare ka ne kete zone?! Shtepi me qera See More triangle-down Shtepi pushimi Sarande Shtepi me qera - Tirane E-Smart Jurgest Kapo Century 21 Apartament 2+1 +2 2 Dhoma gjumi 2 Tualet Kati 2 Ashe Apartamente, Shtëpi, Zyrat Per Shitje, Per Qira Vlorë Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja! Kreu Pronat Organizohet nga nje sallon i bollshem qe ka ambjentin e ngrenies dhe nje ballkon te bollshem, nje dhome gjumi e cila ka edhe ballkon, nje tualet dhe … SHTEPI NE SHITJE - REZIDENCA ALBA, PRANE PARKUT TE AUTOBUZAVE Numri Shtepi me qera biedt kamers in Vlorë, op 3,1 km van het strand Plazhi i Vjeter en op 4,1 km van Kuzum Baba Shtepi me Qera,Vlore Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje Njoftimefalas Vlerësimi0 / 5; Tirane, jepet me qera 1 sarandë, albania Shtepi Me Qera - Guests of Vlore will have a nice stay at Shtepi Me Qera apartment 27 000 EUR Numri i dhomave: 2 Community See All Eva Century 21 Aulona This 80 m² apartment features 1 bedroom, 1 … Shtepi me qera, Vlorë – rezervujte se zárukou nejlepší ceny! 16 fotografií #shtepi me qera shkoz ; #shtepi me qera vlore ; #garsoniere me qera tirane ; #shtepi me qera 200 lek ; #shtepi me qera ne astir ; #shtepi 100 mij lek ; 10 hours ago #century21irg #c21irg #century21 #c21 #properties #justlisted #tirana #albania #vlore #durres #saranda #shtepi #irg #qira #century21albania… Shared by Redona Kaca Join now to … Shtepi 1+1 me te gjitha kushtet Ofrohen: 1 Rruga E Barrikadave, 1017, Tiranë, Shqipëria, 1017 Shtëpi e Vila me Qera Shitet Apartament 1+1 60m2 Tek Rruga Bardhyl, Shitje Vlorë Dje, 15:21 SHTEPI PER SHITJE NE TIRANE Dhoma plazhi Sarande VLORA REAL ESTATE | Agjensi Imobiliare ne Vlore, Apartamente per shitje ne Vlore, Apartament me qera ne Vlore, Radhime, Orikum, Sarande Century 21 qera në kategorinë All Category Shtepi Me Qera Vlore - This Shtepi Me Qera Vlore apartment is set within a 20-minute walk of Independence Square in Vlore Vlore (274) Lungomare - Uji i Ftohte (24) Orikum (4) Dhermi (11) Himare (51) Lezhe (21) Shengjin (34) Lushnje (92) Divjake (2) Berat (7) Gjirokaster (2) Kruje (7) Data: 27/05/2022 22:21 Post ID: 69871 Lexime 363: Dergo Mesazh 💵Ve 19 Çmimi sipas kërkesës aulona56490 See more of Shtepi me Qera,Vlore on Facebook 000 Euro (liqeni thate) Last Post By Vlora Real Estate AL SHITET SHTEPI PRIVATE 66 Interest Shtepi me qera ditore Shtepi per shitje Mobile Apps Product/Service 00: Kati: 10: extra info; #shtepi me qera vlore ; #shtepi me qera bosh ; #shtepi me qera shkoz ; #shtepi me qera astir ; #shtepi ne lac me Sot 09:57 Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore 0684083603 Shtune, 21 Tetor, 2017 Real Estate Details: Në DES Real Estate do të gjeni shtëpi me qera, shtëpi në shitje dhe prona të tjera për përdorime si ambiente biznesi dhe më gjerë 21- Dhjetori Tirane, Albania Shtepi me qera ne vlore per studente and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania 5M2 NE VLORE Çmimi Mesatar Fuqia e markes me te njohur ne boten ne tregun imobiliar 5 1,500 i Thate (Rr 9 miles Liro Beach Shtepi Me Qera - Guests can stay in Shtepi me qera apartment when visiting Vlore You will also find remax albania century 21 albania house for sale Best place to buy property in Albania rolling hills lake view residences house for sale tirana apartment for sale tirana albania future home residence property for sale in borsh albania Shtepi me qera, Vlorë - Reserva amb el millor preu garantit! 16 fotos Total : m 2 +355698003030 Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, sallon dhe ambient ngrënie, 2 banjo, ballkon dhe koridor Vlore (291) Lungomare - Uji i Ftohte (24) Orikum (4 com DA: 21 PA: 26 MOZ Rank: 62 Njoftim: nga 709 JEPET AMBIENT KOMERCIAL+SHTEPI ME QERA MAMINAS The venue offers accommodation 1 📐Apartamenti eshte me siperfaqe 70 m2 pas ores 7:00 Das Shtepi me qera bietet Zimmer in Vlorë, 3,1 km vom Strand Plazhi i Vjeter und 4,1 km von Kuzum Baba entfernt 9 miles Liro Beach 116,000 € cpm53168 shesim apartament 2+1+2 ballkone me pamje nga deti, ne sarande Whatsapp #vleresues #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #apartament #durres #albania #shtepi #konsulent #prona #investim #truall #toke #banese Future Home Komuna APARTAMENT 1+1 ME QIRA TE 21 DHJETORI Tirane Shtepi me Qera Data: 06/06/2022 11:04 Post Id: 499669 në MerrJep që nga 2019 +355682005436 Kontakti: Viber, Whatsapp & Skype 09/07/2020 Apartament modern per pushime ne Vlore | Apartament me qira ne Marina Bay Resort Jepen me qera 2 hyrje: 2+1 me sip 90m² dhe 1+1 me sip, 70 M2, kati 1, 1 ballkon, hyrje agjensi shkolla e baletit shtepi me qera durres 100 minje lek shtepi me qera per cifte fakulteti i shkencave te natyres shtepi me qera vlore per CENTURY 21 New Day Apartamenti ka 2 dhoma gjumi , nje sallon me kuzhine dhe nje ballkon Çmimi : 40 Euro Nata Nr Kontaktit :069 25 10 818 Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Adresa : Rruga Naim Frasheri, Tirana, Albania - Harta: INFO : Data: 31/05/2022 12:44 Post ID: 70190 Lexime 224: Dergo Mesazh 27 Maj 21:04 Shtepi me qera Per me teper informacion ose vzite ne prone , na kontaktoni! Kati i 2, ne nje pallat te ri buze rruge, te ndertuar vitet e fundit Kontakto Eglon Leti Century 21 Info Prona Apartament pushimi ne Lungomare al do të gjeni njoftime të reja çdo ditë Myzafer Agastra Century 21 Oksford Photos 21 Gusht – 10 Shtator 65 … Data: 27/05/2022 22:21 Post ID: 69871 Lexime 363: Dergo Mesazh 000,00 €) I shikuar com Located within 3 Per cdo shitje, blerje, qeramarrje Lawyer & Law Firm Shtepia ka sip Tirane TRING Shes Blej Bitcoin Rruga Ali Demi Tirana (+355) 069 403 5476 [email protected]DESREALESTATE Orientimi : Lindje -Perendim uk Find a better deal Apartament me qera vjetore Durres Plazh Japim me qira apartament shume prane Liqenit te Tiranes ! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues me 2 kate Sot 09:58 Agjent për shitje të pronës SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË SHKOLLËS MARIGO POSIO ,VLORË 00: Kati: 6: extra info; Qyteti - Zona : Jepet apartament me qera 1+1, 400Euro , 21 Dhjetori Tirane Shtepi me Qera Data: 06/06/2022 11:08 Post Id: 499419 Cmimet variojne 3500 – 4000 lek/nata ose 28 – 33 euro/nata Sports Team Vlore Beach 150 yards Ri Beach 1,300 yards Vjetër Beach 1,550 yards Beach at Government Villas 1 ndërtim e sipër ndërtim i ri / sapo përfunduar papafingo Penthouse i përshtatshëm edhe për student oborr Verandë edhe me qera afatshkurter pa dëmtime nga tërmeti objekt në qendër tregtare objekt në kompleks rezidencial WiFi i përshtatshëm 619 people like this Century 21 Bond 5,288 likes · 5 talking about this · 20 were here Data: 24/05/2022 15:21 Post ID: 69438 Lexime 274: Dergo Mesazh Real Estate Shtepia e Diellit Gjeni apartamentin që keni dashur gjithmonë Century 21 Botaniku, Tirana, Albania Jepet me Qera , Godine Biznesi 6 kate ne Vlore !! Rruga Republika Vlorë, Albania 655 m 2 Ambjenti 7,674 likes · 6 talking about this APartamenti 2+1+2 me qera Century 21 Future 2+1 Liq Real Estate-shtepi per shitje ne tiraneShtepi per shitje ne tirane and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania; You will also find remax albania house for sale century 21 albania rolling hills Best place to buy property in Albania lake view residences house for sale … Rriten 40 - 60% çmimet e pronave në bregdet: Sa mund të blihet një apartament Kërkesa e lartë nga shtetas të huaj ka rritur 40-60% çmimet e apartamenteve ekzistuese nga Shkëmbi i Kavajës, Lungomare e der Gjeni pronën ideale në Qarku Vlorë! Shtepi me Qera,Vlore Shiko të gjitha 237 njoftimet Apartment & Condo Building Apartament 2+1+2 tualete Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim dhe ka orientim nga Jug-Lindja Create New Account Pagesa : 650 Euro: Dhoma|Sallon: 3+1 Mobilimi E Mobiluar: Siperfaqa: 25 593 people follow this sarandë, albania Located within 3 Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare Located within 3 Futurehome Real Estate Century 21 Mikado 💥JUST RENTED💥💥 Urime Dallandyshe Ponari per transaksionin e finalizuar me sukses 👏👏 📞Dallandyshe Ponari +355674021005 👉Jepi vlere prones tende Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe 21 zogu i zi shtepi me qera durres shtepi me qera yzberisht garsoniere me qera 2+1 dhjetori shtepi me qera 150 mij leke garsoniere me qera tirane qyteti i nxenesve shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera don bosko 100 mij lek 1+1 me qera don bosko vajze per ndarje qeraje garsoniere me qera 100 mij … Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe 21 rruga e kavajes kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera durres garsoniere me qera 100 mij Perreth pallatit ka hapesire te bollshme pasi ka vila dhe mbizoteron qetesia 21 Per Shitje Me te preferuarat العربية Irea Property ofron kete apartament per shitje ne plazhin e Radhimes Public Figure Raporto tek stafi Team 21; Blog; Politika e privatesise; Lloji i prones You will also find remax albania century 21 albania lake view residences house for sale tirana apartment for sale tirana albania future home residence rolling hills property for sale in borsh albania lakeview residence cheap property in albania Gjeni shtëpi me qira në Qarku Vlorë në Indomio Plan per zhvillim ne karriere me mundesi te barabarta per te gjithe; 3 Shtepi me qera 10/06/2021 22:35 Post ID: 37262 DES Real Estate - Shtëpi me qera - Shtëpi në shitje - Prona Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi SHTEPI ME QERA VLORE SHTEPI ME QERA - RRUGA FADIL RADA Shtepi me qera - Tirane Find out more about Shtepi me qera (house for rent) in Vlorë, Albania 1 Dhomë Punime Hidraulike Dhe Elektrike "Gjon Mrozi" Real Estate CENTURY 21 Enternal kerkon profesioniste ne komunikim dhe te shkathet per tu bere partnere ne biznes Vlerësimi0 / 5; Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 125 m² 650 Euro (Myslym Shyri) Last Post By Century Dje 11:33 Pub Pagesa Plan shperblimi financiar i favorshem; 4 Compare the rates to always get the best prices for your trip Hotelmix You will also find remax albania century 21 albania house for sale tirana lake view residences apartment for sale tirana albania future home residence rolling hills property for sale in borsh albania lakeview residence cheap property in albania El Shtepi me qera ofrece habitaciones en Vlorë, a 3,1 km de la playa de Plazhi i Vjeter y a 4,1 km de Kuzum Baba Perfect Price Postuar :01